Nominace na cenu Sportovec roku můžete posílat již nyní

Ve středu 16. února 2022 od 18 hodin se v Kulturním klubu ve Skutči uskuteční slavnostní předávání cen ankety Sportovec roku. Vyhlašovatelem ankety je Sportovní unie Chrudimska ve spolupráci s Městem Skuteč a agenturou Sport Action s.r.o., přičemž partnery jsou další města regionu – Chrudim, Hlinsko, Heřmanův Městec, Slatiňany, Chrast, Luže, Ronov nad Doubravou, Seč, Třemošnice a Nasavrky.

Přestože rok 2021 je nejen pro sportovce vzhledem ke známým skutečnostem složitý, může se  „Chrudimský region“ pochlubit výbornými výkony a výsledky talentovaných sportovců i sportovních týmů. Letošní sezóna byla pro mnohé z nich mimořádně úspěšná. Náš region se však může pochlubit i mladými nadějemi, jejichž jména zatím nejsou tolik známá, ale o mnohých z nich zcela jistě v budoucnu ještě uslyšíme. Ocenění Sportovec roku jsou rovněž poděkováním výjimečným osobnostem, které chrudimský region často zviditelňují v České republice i za jejími hranicemi. Anketa Sportovec roku má také ke zdravému pohybu motivovat nejen děti a mládež, ale i dospělé.

Nejen sportovní organizace, ale i široká veřejnost může posílat návrhy nominací v těchto kategoriích: dospělí, mládež do 19 let, trenéři, družstva, handicapovaní sportovci, veteráni, fair play, síň slávy, dále také v kategorii krajánek a vesnická TJ. Nominace bude zpracovávat Sportovní unie Chrudimska, která je pak předloží hodnotící komisi. Nominace ve zmiňovaných kategoriích mohou zájemci do 4. ledna 2022 zasílat jednoduchým způsobem přes webové stránky https://chrudim.cuspce.cz/nejuspesnejsi-sportovci/  nebo listovní poštou na adresu: Sportovní unie Chrudimska, V Průhonech 685, 537 03 Chrudim.

zpět na přehled »