Nejúspěšnější sportovec Chrudimska

Výkonný výbor Sportovní unie Chrudimska spolu s městy Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Chrast, Luže, Ronov, Seč, Nasavrky a Třemošnice připravují každoročně vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Chrudimska.


Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2023

Výkonný výbor Sportovní unie Chrudimska spolu s Českou unií sportu a městy okresu Chrudim vyhlášují anketu Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2023. V této souvislosti jsou vyhlášena kritéria pro nominace na získání uvedeného titulu a jednotlivé kategorie:

Vyhlášené kategorie:

 1. Jednotlivci mládež
 2. Jednotlivci dospělí
 3. Kolektivy mládeže
 4. Kolektivy dospělých
 5. Trenéři
 6. Kolektivy vesnických TJ/SK
 7. Handicapovaní sportovci
 8. Veteráni
 9. Síň slávy
 10. Cena fair play
 11. Krajánek
Radek Šilhan - moderátor galavečera

Nominujte, prosím, sportovce dle výše uvedených kategorií za dosažené sportovní výsledky v roce 2023 (například za účast nebo přední umístění ve světových, evropských a domácích soutěžích).
Do kategorie č. 9. „Síň slávy“ lze navrhovat zasloužilé funkcionáře a bývalé vynikající sportovce. Do kategorie č. 11 „krajánek“ – odchovance našich klubů, kteří nyní působí mimo region Chrudimsko.

Nominace musí obsahovat:

Pokud máte k dispozici fotografie, příp. video nebo DVD nahrávky, můžete je rovněž přiložit (budou k nahlédnutí na webových stránkách SUCH).


Sportovní unie Chrudimska
Sport action s.r.o.
Město Hlinsko
Město Heřmanův Městec Město Chrast Město Chrudim Město Luže Město Nasavrky Město Ronov nad Doubravou Město Seč Město Skuteč Město Slatiňany Město Třemošnice
partner partner partner partner partner partner